Greqi/ Moti u çmend: Stuhi dhe breshër i pandalshëm në Kozani

Greqi/ Moti u çmend: Stuhi dhe breshër i pandalshëm në Kozani

13:52, 12/06/2021
A+ Aa A-

Skena e regjistruar në Kozani nga moti i keq është e pabesueshme.

Në 24 orët e fundit moti të kujton dimrin me stuhi dhe kryesisht breshër.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco