VIDEO/ Prezantimi madhështor i Benzemas te Al-Ittihad!

VIDEO/ Prezantimi madhështor i Benzemas te Al-Ittihad!

22:07, 08/06/2023

Karim Benzema përjetoi apoteozën e gati 60 mijë tifozëve që mbushën “King Abdullah Sport City Stadium”, gjatë prezantimit të tij të shumëpritur nga Al Ittihad.

Sulmuesi francez u shfaq në fushë me miqtë e ekipit të tij të ri, ku më pas mori Topin e Artë dhe bëri një deklaratë

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco