Nacho do të nënshkruajë kontratë të re me Realin

Nacho do të nënshkruajë kontratë të re me Realin

09:10, 06/06/2023

Nacho do të vazhdojë me Real Madridin edhe për një sezon tjetër.

Ishte Fabrizio Romano që raporton se “Los Blancos” do të nënshkruajnë kontratë të re afatshkurtër deri në vitin 2024.

Gjithashtu, mbrojtësi spanjoll i ka thënë Interit se nuk do të bashkohet me ta.

Brenda orëve të ardhshme do të nënshkruhet kontrata e re e tij.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco