FOTOLAJM/ Dortmundi në lot, disa nga momentet pikante ku reflektohet drama në ‘Signal Iduna Park’

FOTOLAJM/ Dortmundi në lot, disa nga momentet pikante ku reflektohet drama në ‘Signal Iduna Park’

18:56, 27/05/2023

Këto janë disa nga momentet më pikante dhe të dhimbshme që reflektojnë dramën në “Signal Iduna Park” ku Borussia Dortmund u ndak në barazim 2-2 nga Mainz pa objektiva duke ia falur titullin Bayernit të Mynihut.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco