Formacionet zyrtare/ Kroacisë i mjafton barazimi, Belgjika e ka detyrim fitoren

Formacionet zyrtare/ Kroacisë i mjafton barazimi, Belgjika e ka detyrim fitoren

15:07, 01/12/2022

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Belgjikë-Kroaci, e vlefshme për Kupën e Botës.

Përballja fillon në orën 16:00 dhe luhet në “Al Thumama Stadium”.

Kjo ndeshje do të jetë e vlefshme për grupin C.

Belgjikës i duhet patjetër tri pikë në këtë ndeshje, në mënyrë që ta sigurojnë kalimin, ndërsa Kroacisë i mjafton një barazim.

Më poshtë gjeni 11-shet zyrtare të skuadrave.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco