Portugalia në avantazh, Cristiano Ronaldo ndëshkon Uruguain

Portugalia në avantazh, Cristiano Ronaldo ndëshkon Uruguain

21:15, 28/11/2022

Zhbllokohet rezultati në ndeshjen Portugali-Uruguai.

Cristiano Ronaldo kalon në avantazh luzitanët.

Goli i 9-të në Botëror për CR7 dhe i dyti në këtë Kupë Bote. Pas asistit të Bruno Fernandes, Ronaldo devijon saktë me kokë, për të shënuar dhe golin e avantazhit për portugezët. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco