Formacionet zyrtare/ Vjen momenti i shumëpritur, Kristjan Asllani titullar në Inter-Roma

Formacionet zyrtare/ Vjen momenti i shumëpritur, Kristjan Asllani titullar në Inter-Roma

17:15, 01/10/2022

Kristjan Asllani luan sot ndeshjen e tij të parë si titullar me fanellën e Interit në Serinë A.

Dhe nuk do të jetë një ndeshje dosido, por një sfidë e vështirë ndaj Romës së Jose Mourinhos.

Futbollisti shqiptar është zëvendësuesi i Brozoviç të dëmtuar dhe Inzagi më në fund i ka dhënë besimin duke e hedhur nga fusha e lojës në rreshtimin e zikaltërve të cilët duan të marrin veten pas humbjes përballë Udinezes para ndalesës së kampionatit.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco