Milan e nis stinorin e ri në stilin e kampionit (VIDEO)

Milan e nis stinorin e ri në stilin e kampionit (VIDEO)

09:38, 14/08/2022

Milani e nisi kampionatin në mënyrën më të mirë të mundshme.

Skuadra e Piolit ka mposhtur 4-2 në shtëpi Udinesen.

Golat për kuqezinjtë u realizuan nga Hernandez 11′ , Rebic15′ , Diaz 46′ dhe sërish Rebic 68′.

Ja golat dhe rastet e ndeshjes:

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco