Prishtina arkëton pikë të plota ndaj Malishevës

Prishtina arkëton pikë të plota ndaj Malishevës

15:11, 19/10/2021

Prishtina ka regjistruar fitore prej 2-1 kundër Malishevës në ndeshjen e javës së dhjetë në BKT Superligën e Kosovës në futboll.

Në takimin e zhvilluar në stadiumin “Fadil Vokrri”, Besnik Krasniqi e zhbllokoi rezultatin me një gol nga penalltia (23’).

I njëjti futbollist e dyfishoi epërsinë në fund të pjesës së parë (45’+2) duke realizuar po ashtu nga pika e bardhë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco