Edhe flamuri i Kosovës në fshatin olimpik

Edhe flamuri i Kosovës në fshatin olimpik

09:38, 21/07/2021

Flamujt e Republikës së Kosovës të vendosur në fshatin Olimpik të Lojërave Olimpike Tokyo 2020. 

Në Fshatin Olimpik sot arrijnë edhe ekipi olimpik i xhudos dhe ai i boksit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco