Zhbllokohet sfida në 'Selman Stërmasi', Tirana kalon në avantazh

Zhbllokohet sfida në 'Selman Stërmasi', Tirana kalon në avantazh

15:08, 13/12/2020

Tirana ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Apolonisë, e vlefshme për javën e 8-të në Kategorinë Superiore.

Në minutën e 49’ ishte Marsel Ismailgeci ai i cili shënoi për bardheblut. Mbrojtësi nuk fal brenda zonës, pas një depërtimi mjaft të bukur të Muçit, sfera devijohet dhe shkon te Ismailgeci që nuk fal nga një pozicion i favorshëm.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco