Etrit Berisha shtrohet në spital, me koronavirus që nga 27 nëntori

Etrit Berisha shtrohet në spital, me koronavirus që nga 27 nëntori

14:10, 02/12/2020

Bota e futbollit është e shqetësuar për kushtet e portierit të Spal-it, Etrit Berisha.

Portieri shqiptar, në fakt, siç komunikoi klubi emilian, u shtrua në spital për mbikqyrje me te rrepte mjekesore, pas perkeqesisht te gjendjes se tij klinike.

Siç raportohet, “Gardiani” i kombëtares shqiptare ka qenë pozitiv me Koronavirusin që nga 27 nëntori dhe me sa duket nuk është asimptomatik.

Në vijim pritet të ketë të tjera informacione mbi situatën e kapitenit kuqezi.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco