Formacionet zyrtare/ Real Sociedad - Napoli, Hysaj e nis nga minuta e parë

Formacionet zyrtare/ Real Sociedad - Napoli, Hysaj e nis nga minuta e parë

20:46, 29/10/2020

Në orën 21:00, në stadiumin “Reale Seguros”, luhet përballja Real Sociedad – Napoli, e vlefshme për fazën e grupeve në Europa League.

Pritet të jetë një përballje mjaft interesante kjo mes dy skuadrave, të cilat pretendojnë për vendin e parë në Grupin F.

Nga minuta e parë për ekipin napoletan do të luaj mbrojtësi shqiptar, Elseid Hysaj.

Më poshtë keni formacionet zyrtare për të dy sfidat.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco