Barcelona gjen zëvendësuesin e Suarez, arrihet marrëveshja me këtë sulmues!

Barcelona gjen zëvendësuesin e Suarez, arrihet marrëveshja me këtë sulmues!

19:47, 23/09/2020

Barcelona ka arritur një marrëveshje me Ajax për të nënshkruar me talentin amerikan, Sergino Dest.

Mbrojtësi në total do t'i kushtojë klubit katalanas 20 milion euro plus 5 milionë të tjera shtesë në formë bonusesh.

Katalanasit tashmë kanë gjetur zëvendësuesin e Suarez i cili ditën e sotme u largua me lot në sy dhe sezonin e ardhshëm do të veshë fanellën e Atletico Madrid.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco