Formacionet zyrtare: Real Madrid – Deportivo Alaves

Formacionet zyrtare: Real Madrid – Deportivo Alaves

21:23, 10/07/2020

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Real Madrid – Deportivo Alaves, e vlefshme për javën  e 35-të në La Liga.

‘Los Blancos’ janë në rrugë të mbarë për të fituar titullin dhe me këtë motivim shihen favoritët absolut për tri pikët.

Ndeshja mes Real Madrid dhe Deportivo Alaves do të luhet me fillim nga ora 22:00.

Më poshtë keni formacionet zyrtare për të dy skuadrat.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>
Denonco