Aksident masiv në Qerret, përplasen 4 makina

Aksident masiv në Qerret, përplasen 4 makina

17:56, 04/06/2023

Një aksident sapo ka ndodhur në afërsi të Qerretit në Kavajë.

Burimet bëjnë me dije se janë përfshirë disa automjete, dyshohet për 4.

Policia dhe ambulanca drejt vendit të ngjarjes.

Nuk dihet ende nëse ka të lënduar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco