Tiranë/ Arrestohet 25-vjeçarja, iu gjetën sasi lënde narkotike kanabis dhe ekstazi

Tiranë/ Arrestohet 25-vjeçarja, iu gjetën sasi lënde narkotike kanabis dhe ekstazi

11:06, 04/06/2023
Shërbimet e Seksionit për Hetimin e Narkotikëve në bashkëpunim me ato Forcës së Posaçme “Shqiponja”,  kanë organizuar dhe kanë finalizuar operacionin policor të koduar “Magnum”.
Si rezultat i tij u arrestua në flagrancë shtetasja U. Sh., 25 vjeçe, banuese në Tiranë, si dhe u shpallën në kërkim shtetasit K. M., dhe G. T.

Gjatë kontrollit fizik të shtetases U. Sh., shërbimet e Policisë gjetën sasi lënde narkotike kanabis dhe ekstazi, dhe gjatë kontrollit të banesës së saj, gjetën një armë zjarri pistoletë.

Në cilësinë e provës materiale u sekuestrua lënda narkotike kanabis dhe ekstazi, së bashku me armën e zjarrit.

Vijon puna për kapjen e shtetasve K. M., dhe G. T.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco