VIDEO/ Dëbora mbulon juglindjen e vendit

VIDEO/ Dëbora mbulon juglindjen e vendit

08:07, 03/02/2023

Në juglindje të vendit janë kthyer reshjet e dëborës. Gazetarja Sidorela Xhomaqi njoftoi nga Korça se trashësia e borës varion nga 5 deri në 15 cm. Për momentin nuk raportohet për akse të bllokuara dhe po vijon puna në terren për pastrimin dhe hedhjen kripë mbi rrugët.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco