VIDEOLAJM/ Berisha: Lal 'Djegësi' do mbahet mend si hajni, rrenci  dhe shkatërruesi më i madh i Tiranës!

VIDEOLAJM/ Berisha: Lal 'Djegësi' do mbahet mend si hajni, rrenci dhe shkatërruesi më i madh i Tiranës!

18:19, 24/09/2022

Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha ka publikuar një video, ku sulmon kryebashkiakun Erjon Veliajn si rrenci dhe shkatërruesi më i madh i Tiranës.  

Lal “Djegësi” do të mbahet mend si hajni, rrenci  dhe shkatërruesi më i madh i Tiranës!', shkruan Berisha në Facebook. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco