Makina përplas dy fëmijë në Vlorë, largohet me shpejtësi nga vendngjarja

Makina përplas dy fëmijë në Vlorë, largohet me shpejtësi nga vendngjarja

11:46, 09/08/2022

Policia ka shpallur në kërkim e shtetasit E. H., 51 vjeç, pasi duke drejtuar automjetin, ka aksidentuar dy shtetas të mitur, 15 dhe 17 vjeç, dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes.

Dy shtetasit e mitur, pasi kanë marrë ndihmën mjekësore, janë larguar në banesë.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco