Bien në kontakt me energjinë elektrike, humb jetën nëna me dy vajzat në Fushë Arrëz

Bien në kontakt me energjinë elektrike, humb jetën nëna me dy vajzat në Fushë Arrëz

17:38, 28/05/2022

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë pasdite në Fushë Arrëz. Nëna së bashku me dy vajzat e saj kanë rënë në kontakt me energjinë elektrike dhe kanë humbur jetën.

Sipas burimeve, njëra prej vajzave ndodhej në dush ndërsa nëna me vazjën tjetër kanë shkuar për ta ndihmuar.

Fatkeqësisht edhe nëna me vajzën tjetër patën kontakt fatal me energjinë elektrike dhe humbën jetën.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco