VIDEO/ Berisha: Ju ftoj sot në Foltoren e Dibrës! Të bashkuar fitojmë

VIDEO/ Berisha: Ju ftoj sot në Foltoren e Dibrës! Të bashkuar fitojmë

09:58, 19/10/2021

Lideri historik demokrat, Sali Berisha, postoi një video nga ditët e arta të Partisë Demokratike.

Bashkë me videon nga takimet në Dibër, Berisha i fton demokratët dhe qytetarët e këtij qarku të jenë të pranishëm në Foltoren e sotme.

“Sot në ora 17:00 në Pallatin e Kulturës në Peshkopi “Foltorja”!  Ftoj demokratet dhe demokratët e Dibrës të marrin pjesë.

Vetëm të bashkuar fitojmë!” shkruan Berisha.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco