Tërmet i fortë në Tiranë, lëkundjet ndjehen në disa qytete

Tërmet i fortë në Tiranë, lëkundjet ndjehen në disa qytete

22:14, 17/10/2021

Lëkundje sizmike janë regjistruar në Tiranë në këto momente. 

Nuk dihet ende epiqendra e tërmetit dhe as magnituda e tij, lëkundjet kanë qenë të forta.

Lëkundjet kanë zgjatur disa sekonda dhe mësohet se janë ndjerë në disa qytete. 

Vijon...

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco