Piu fotoksinë, 17 vjeçarja gjendet e vdekur

Piu fotoksinë, 17 vjeçarja gjendet e vdekur

21:47, 22/01/2021

Një vajzë 17 vjeçare i ka dhënë fund jetës në Vaun e Dejës.

Viktima është dërguar në morgun e spitalit rajonal Shkodër.

Sipas informacioneve, shtetesja M. Gj ka konsumuar fotoksinë në orët e pasdrekës dhe për pasojë ka gjetur vdekje. Mbeten të paqarta shkaqet, policia po heton për këtë rast.  

Në pyetje po merren familjarët për të kuptuar rrethanat e kësaj ngjarje tragjike.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco