Sulmohet nga familjari pas mesnate një grua në Suharekë

Sulmohet nga familjari pas mesnate një grua në Suharekë

12:59, 21/09/2020

Në grua nga Suhareka ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga i dyshuari mashkull rreth orës 03.10. 

Policia njofton se viktima ka pranuar tretman mjekësor. 

Derisa i dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt për veprën dhunë familjare.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco