Kapet personi i kërkuar nga gjykata

Kapet personi i kërkuar nga gjykata

16:06, 08/08/2020

Në bazë të urdhëresës së lëshuar nga gjykata, është arrestuar një mashkull  rreth orës 23.00 në rrugën "Mbretresha Teutë" në Pejë dhe i njëjti dërgohet në vuajtje të dënimit. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco