‘Jam vajzë e turpshme’ habit Kim Kardashian: I dua dritat fikur në shtrat

‘Jam vajzë e turpshme’ habit Kim Kardashian: I dua dritat fikur në shtrat

17:57, 08/06/2023

Kim Kardashian pranoi gjatë episodit të ri të “The Kardashians” se ajo është një ‘vajzë që i pëlqen të dikë dritat’, pavarësisht se karriera e saj nisi me një video-kasetë seksi rreth 16 vjet më parë.

42-vjeçararja ishte në darkë me Scott Disick në “Il Fornaio” drejt fillimit të episodit të ri – të titulluar “Evrything is my fault”, ku ata po diskutonin për marrëdhënien midis Cher, 77 vjeçe, dhe A.E., 36 vjeç, e cila nisi në nëntor të vitit të kaluar dhe përfundoi në maj të këtij viti.

Ajo shton: “A po vdisni për Cher dhe A.E. (Alexander Edwards)?”, dhe Scott pajtohet duke thënë: “Absolutisht. Është gjëja më e mirë që kam parë ndonjëherë”, shkruan DailyMail.

Kim thotë se kishte raportime se ata po dilnin në një festë, duke shtuar se ajo do të ndihej kaq, ‘e pasigurt’ të dilte me një të dashur të ri në publik.

Scott tha se ndoshta Cher është thjesht, ‘e sigurt, ose i ka fikur dritat’, siç pranoi Kim duke qeshur: ‘Unë i kam pothuajse dritat fikur tani’.

Kim më pas u pyet nga një producent në rrëfim: “Ti je një lloj vajze e fikur. A është e vërtetë?’.

Image

“Disi, po. Është kaq e çuditshme. Por atëherë më pëlqen të largohem nga një sesion fotografik me njëqind njerëz që punojnë në setin e xhirimeve. Unë mund të dal si me një palë tanga, por nëse është sikur je aty me mua, unë jam sikur: ‘Prit mos më shiko! Fikni dritat!’”, tha ajo.

Episodi fillon me Kimin duke darkuar me Scott Disick, duke marrë një pushim nga puna e saj në fushatën e “Dolce & Gabbana”, ku ajo shërben si drejtoreshë kreative.

“Kam qenë shumë e zënë me fushatën e ‘Dolce & Gabbana’. Ka kaq shumë për të bërë përpara Milanit, por më duhet pak argëtim dhe thjesht të dal nga shtëpia”, thotë Kim në rrëfim.

“Më pëlqen të shoqërohem me Scottin. Ne jemi të dy beqarë tani, kështu që më duket se ka shumë për të folur dhe shumë për të lundruar”, shton Kim në rrëfim, ndërsa, në darkë, Kim e pyet Scottin se si është shpina e tij, pas aksidentit të tij me veturë.

Image

Scott thotë se nuk e ka parë atë jashtë, “në takime apo asgjë”, që nga ndarja e saj me Pete Davidson, me Kimin duke shtuar: “Është e vështirë sepse, si duken ato takimet e para?”

Scott shton se ai, “nuk mund ta imagjinojë” se si do të ishte një takim i parë me të, pasi ajo thotë se do të duhej të ishte “pas dyerve” dhe ata “nuk mund të dilnin”.

“Është disi e sikletshme”, shton ajo, ndërsa Scott e krahason atë me filmin “Pretty Woman” të vitit 1990, duke bërë shaka se ajo duhet të jetë si “një sekret i vogël i pistë, por nuk është, është thjesht një vajzë e vogël e pistë”. Dhe Kim pastaj qesh.

Scott shton se titujt e mediave do të fillonin të ishin “Kim K dështon në një marrëdhënie tjetër”, pasi Kim shton gjatë rrëfimit të saj se ajo mëson diçka nga çdo marrëdhënie.

Image

“E vetmja gjë që mësova nga situata ime e fundit ishte se media më bëri të ndihesha sikur isha në një lidhje serioze kaq shpejt. Unë thjesht dua të rrotullohem fshehurazi pak, sikur nuk ka asgjë të keqe të duash vjedhurazi”, shtoi ajo në rrëfim.

Ajo i thotë Scott-it në darkë se nuk dëshiron të takojë vetëm një person, por kurrë nuk e ka bërë këtë më parë.

Scott pyet nëse e ka parë ndonjëherë “Sex and the City” dhe Kim thotë: “Unë e shikoj atë çdo natë për të fjetur”..

Kim shton se miqtë e saj donin që ajo të takonte dikë kohët e fundit, dhe ata shkuan në Nju Jork… edhe pse ata censuruan emrin e Kimit, ‘pika’ që ajo shkon në atë ‘një dhomë private poshtë’.

Ato tregojnë titujt që spekulojnë se Kim u pa duke dalë fshehurazi nga një hotel i Nju Jorkut pasi vizitoi ish-in e saj Pete Davidson, por ajo këmbëngul se Pete nuk ishte aty.

“Por ishte vendi ku do të shkoja dhe do të haja darkat e mia sekrete me Pete dhe ai me siguri e di se çfarë po bën ajo”, thotë me shaka Kim.

Scott thotë se as nuk do të pyesë se kush është ai burrë, por do ta thërrasë atë, ‘Fred’, duke e pyetur nëse ai, ‘i plotëson standardet?’

“Oh, kështu që i plotëson standardet, po”, thotë Kim, duke buzëqeshur ndërsa i dërgon mesazh dikujt që në fund konfirmon se është “Fred”.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco