VIDEO- E keni parë të gjithë, Kiara Tito dikur aktore në filmin e njohur shqiptar

VIDEO- E keni parë të gjithë, Kiara Tito dikur aktore në filmin e njohur shqiptar

11:19, 06/06/2023

Moderatorja Kiara Tito duket se e ka dashur gjithmonë ekranin, madje fillimet e saj janë më herët sesa kemi menduar!

Të gjithë u fokusuam tek rrugëtimi i Kiarës, pas pjesëmarrjes së saj në “Big Brother VIP” dhe njerëzit rikujtuan herët kur e kishin parë në ekran.

 

Mirëpo, me siguri nuk e kanë llogaritur shfaqjen e saj në filmin e vjetër shqiptar, “Pesha e gruas sime”. Kjo është një komedi e vitit 2002 nga regjisori Arian Culiqi.

Kiara qëndron në prehërin e aktorit, ndërsa kamera e fokuson disa herë. Për më tepër, shihni videon më poshtë:

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco