Edhe Romeo 'single' në dasmën e Elgitit dhe Kleas…

Edhe Romeo 'single' në dasmën e Elgitit dhe Kleas…

15:08, 05/06/2023

Po, po edhe Romeo është “single”.

Është dukshmërisht e dukshme që dhe ai s’ka një partnere pasi e shohim vetëm me vëllezërit dhe kunatën në dasmën e mikut të tij të ngushtë, Elgit Doda.

Megjithatë solar dhe më shumë i lumtur për mikun e tij, pasi ka qenë shumë i përfshirë në këtë ceremoni me video e foto.

Momentalisht Romeo është i angazhuar në programin “Më lër të flas” dhe herë pas here publikon edhe projekte muzikore.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco