Shakira, e çmendur pas shpejtësisë apo pas Hamilton?

Shakira, e çmendur pas shpejtësisë apo pas Hamilton?

22:08, 04/06/2023

Që pas ndarjes nga Pique, Shakira është bërë një nga personazhet për të cilat është folur më shumë në mediat rozë. Gjatë javëve të fundit, është shkruar se ajo mund të ketë nisur një lidhje me yllin e Formula 1, britanikun Hamilton.

Këtë të diel, ajo ka qenë e pranishme në pistën e Barcelonës aty ku u mbajt Çmimi i Madh i Spanjës. Këngëtarja kolumbiane u shfaq e qeshur në tribunat e pistës, ndërsa ndoqi nga afër makinat që lëvizin me shpejtësi të lartë.

Në fillim të majit, 46-vjeçarja dhe 38-vjeçari i F1 u fotografuan së bashku teksa kanë lundruar përgjatë vijës bregdetare të Majemit.

Megjithatë, deri tani asnjë prej të dyve nuk ka konfirmuar një lidhje të mundshme.

Image

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco