Nuk janë ftohur raportet, Majk & Geasy sërish bashkë

Nuk janë ftohur raportet, Majk & Geasy sërish bashkë

22:10, 04/06/2023

 

Një javë më parë, Prive raportoi nga burime të sigurta për një ftohje mes Ghetto Geasyt dhe Majk. 

Prej një periudhe goxha të konsiderueshme, dy artistët, dikur të pandarë, nuk u panë krah njëri-tjetrit. 

Për më tepër, ata nuk e panë të udhës as një postim përkrahës për projektet që nxirrnin në vazhdimësi, shenjë kjo që konfirmonte ato që përfliteshin në rrethet e shoubizit. 

Megjithatë, një festival në diasporë që ka mbledhur disa prej emrave më të mirë të skenës i ka bërë bashkë të dy dhe jo vetëm. 

Me këtë rast, një ‘selfie’ e përbashkët nuk ka munguar, me gjasë me qëllimin e qartë për të demantuar zërat lart e poshtë. 

Image


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco