“Marshojmë për veri”, Stresi bën thirrje për marsh, më pas “pendohet” dhe e fshinë postimin

“Marshojmë për veri”, Stresi bën thirrje për marsh, më pas “pendohet” dhe e fshinë postimin

08:39, 01/06/2023

Për situatën në veri është shprehur i gatshëm të vijë në ndihmë edhe reperi nga Shqipëria, Stresi.

Ai ka bërë të ditur se do të niset drejtë për Kosovë, nëse situata përkeqësohet.

Pas kësaj, reperi ka bërë një thirrje.

Stresi ka ftuar të gjithë për marshim.

“Me 1 qershor 2023, ora 12:00 marshojmë për Veri. Ju ftojmë masivisht t’i dalim zot vendit tonë” ka shkruar Stresi.

Por pas kësaj, nuk dihet se çfarë ka ndodhur apo reperi është penduar, por postimi është fshirë.

Ndryshe, Stresi, është ndër artistët e paktë që ka reaguar lidhur me situatën në veri të Kosovës.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco