‘Do dalësh sot po doli Keisi?’/ Lorenci i përgjigjet Oltës

‘Do dalësh sot po doli Keisi?’/ Lorenci i përgjigjet Oltës

16:40, 28/03/2023

Duke bërë xhiro rreth pishinës Olta ka pyetur Lorencin nëse do dalë sonte nga shtëpia në rast se eliminohet Keisi.

Ajo shtoi se ka qenë vetë ai që e ka deklaruar  këtë gjë.

Por Lorenci e ka mohuar dhe është shprehur se ka qenë batutë mes tij dhe Keisit.

Pjesë nga biseda:

Olta: A do dalësh sot po doli Keisi?

Lorenci: Pse?

Olta: Po a ke thënë kështu?

Lorenci: Jo, kur e kam thënë?

Olta: Dje, pardje kur e ke thënë. Pra, po thua që se ke thënë?

Lorenci: Isha duke u tallur dje me gjithë Keisin, të dy bashkë.

Olta: Sa shaka e bukur!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco