Fero dhe Niil B vijnë me ‘Business’

Fero dhe Niil B vijnë me ‘Business’

14:17, 28/03/2023

Ata të dy vijnë nga Gjilani.

Fero dhe Niil B kanë bashkuar forcat dhe kanë sjell një projekt të përbashkët muzikor, shkruan Syri Kosova.

Fjala është për këngën ‘Business’ që është prodhim i M.O.B, me beat nga Dxor Exquisite Beats dhe me tekst të vet dyshes.

Kënga u finalizua edhe me klip.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco