Është përplasur disa herë me Kristin, Robert Aliaj ka dy fjalë për Lorencin: Duket si një...

Është përplasur disa herë me Kristin, Robert Aliaj ka dy fjalë për Lorencin: Duket si një...

13:39, 24/03/2023

Që pas ndarjes, Kristi dhe Keisi janë distancuar nga njëri-tjetri, madje kjo e fundit u pa më e afruar me mikun e saj Lorenc Hasramën, i cili është ‘përplasur’ disa herë me Kristin.

Robert Aliaj, ishte i ftuar ditën e sotme në Wake-Up ku nuk i ka kursyer kritikat për sjelljen e banorëve dhe gjuhen e tyre të komunikimit, dhe nuk ka lënë as pa i thënë dhe dy fjalë për Lorencin.

“Aty ka shumë llapaqënëri, edhe për vajzat e kam. Nuk po flas me emra. Në moment të caktuar të lojës duhet të ulen tensionet dhe të ndërtohet një dialog. Aty ka urrejtje, seç ka ardhur një tip i ri aty, është një tip sikur ka ardhur nga Afganistani. Nuk e kam për paragjykim por nga paraqitja. Duket si një chihuahua që kafshon një pitbull.”– tha ai.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco