‘Luanesha nuk është Kiara, je ti’ Bledi-Oltës: Unë jam tigri

‘Luanesha nuk është Kiara, je ti’ Bledi-Oltës: Unë jam tigri

19:50, 08/02/2023

Biseda mes Bledit dhe Oltës vazhdoi edhe më tej në oborrin e shtëpisë.

Bledi i drejtohet Oltës duke i thënë se ajo do vëmendje, e acaron dikë dhe kjo është aftësia e saj.

Sipas tij nuk është luanesha Kiara në atë shtëpi, por Olta. Ndërsa Luizin e quajti luan.

Ai shprehet se vetë është tigri, që akoma po rritet.

Për të është e rëndësishme të sulmoj dikë që e tepron dhe të afrojë dikë që bënë diçka me vlerë.

Bledi i tha Oltës që është një lojtare e fortë shumë dimensionale.

Bledi: Në finale, të dua ty në mes, unë majtas, Luizi djathtas.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco