Fifi të mërkurën sjell një tjetër këngë në kuadër të albumit të saj të ri “Vëmendje”

Fifi të mërkurën sjell një tjetër këngë në kuadër të albumit të saj të ri “Vëmendje”

15:01, 31/01/2023

Këngëtarja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi – Fifi, tanimë ka publikuar disa këngë nga albumi i saj i ri “Vëmendje”.

Në një postim të shpërndarë së fundmi në Instagram, ajo bën paralajmërimin e një tjetër projekti.

Bëhet fjalë për prurjen e radhës të artistes shqiptare “Presje”, e cila do të lansohet ditën e nesërme (e mërkurë).

“01:02.23 ‘Presje’ ora 17:00”, ka shkruar ajo.

Të shumta qenë reagimet e fansave, të cilët mezi po presin edhe për këtë këngë të re të Fifit.

 

“Vëmendje”, “Refuzuar”, “Dehur” me Markel Gogën, “Kujna ja ke lon”, “Trauma” dhe “Bjeri” me Blastën – janë disa nga projektet që këngëtarja publikoi në kuadër të këtij albumi.

Secili nga këto projekte vlen të ceket se ka mbledhur miliona klikime në platformën YouTube. 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco