Fansat arabë tallen me Kylie Jenner, i tregojnë kuptimin e emrit të djalit të saj

Fansat arabë tallen me Kylie Jenner, i tregojnë kuptimin e emrit të djalit të saj

08:04, 24/01/2023
Emri i djalit të Kylie Jenner, Aire, mund të ketë një kuptim të çuditshëm dhe nuk do të jetë një situatë e këndshme nëse ai do të vizitojë ndonjëherë Lindjen e Mesme.
 
Fansat reaguan në rrjetet sociale për të theksuar se emri i tij në arabisht do të thotë “p*nis”.

“Emri i tij nuk përkthehet mirë,” shkroi një TikToker, ndërsa një përdorues i Twitter vuri në dukje se Aire është një fjalë “e zakonshme” për “p*nisin tim”.

“Zoti e ndihmoftë nëse ajo vjen në Lindjen e Mesme,” shkroi një person tjetër.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco