Rita në rrjetë në British Fashion Awards

Rita në rrjetë në British Fashion Awards

18:21, 06/12/2022

Rita në rrjetë në British Fashion Awards

Në British Fashion Awards nuk kishte se si të mungonte Rita Ora.

E, me pamjen e saj unike, këngëtarja shqiptare ka marrë vëmendje të madhe, shkruan Syri Kosova.

Përpos që ishte me pak rroba dhe me rrjetë në trup, vëmendje mori edhe grimi i saj unik në fytyrë, me disa shtojca interesante.

Ja pamjet:

ImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco