Ilary Blasi kapet “mat” me të dashurin e ri pas ndarjes nga Totti

Ilary Blasi kapet “mat” me të dashurin e ri pas ndarjes nga Totti

08:52, 30/11/2022

Pas ndarjes nga Totti, Ilary Blasi është parë me të dashurin e ri.

Ata janë fotografuar nga paparacët duke shkëmbyer një puthje të nxehtë në aeroport. Mësohet se çifti i ri kaloi një fundjavë romantike në Zyrih.

Gjithçka që dihet për të është se emri i tij është Bastian, dhe është një sipërmarrës gjerman që jeton në Frankfurt.
 
Ai ka një profil privat në rrjetet sociale dhe e vetmja foto e dukshme e tregon me bluzë dhe pantallona të shkurtra. Sytë, ashtu si në fotot e publikuara nga Chi, ia mbulojnë syzet e errëta të diellit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco