‘E mirë’ publikohet nga Trimi dhe Fatmira Breçani

‘E mirë’ publikohet nga Trimi dhe Fatmira Breçani

19:07, 07/10/2022

Ata janë bërë bashkë për një projekt muzikor.

‘E mirë’ quhet kënga më e re mes Trimit dhe Fatmira Breçanit, që sapo doli në Youtube, shkruan Syri Kosova.

Kënga u shkrua nga vet Trimi dhe Edlir Begolli, ky i fundit është edhe producent i projektit.

‘E mirë’ u finalizua edhe me klip nga Max Production.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco