'Ma bëni halllall', çka e habiti Einxhel midis kinemasë

'Ma bëni halllall', çka e habiti Einxhel midis kinemasë

14:56, 04/10/2022

Einxhel Shkira është shumë aktive në rrjetet sociale.

Mamaja e ardhshme zbulon vazhdimisht detaje nga përditshmëria e saj me Dagzin por edhe periudhën e ëmbël por me vështirësite e veta që po kalon si shtatzëne.

Së fundmi përmes një Instastory ajo ka bërë një falenderim publik për një vajzë, e cila e ndihmoi në kinema.

Einxhel ka treguar në detaje se si përshkakun e saj vajza u ul në tokë dhe u desh disa persona të spostoheshin që ajo të ishte më afër derës në rast të ndonjë nevoje.
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco