Pas operimit të hundës Efi bën një tjetër ndryshim në pamje dhe mezi njihet

Pas operimit të hundës Efi bën një tjetër ndryshim në pamje dhe mezi njihet

10:57, 27/09/2022

Ish-konkurrentja e Përputhen, Efi pak ditë më parë bëri një ndërhyrje estetike në hundë, por mesa duket ky nuk qenka ndryshimi i vetëm që ajo ka vendosur të bëjë.

Efi ka vendosur të ndryshojë modelin e flokëve duke iu bashkuar kështu trendit të balukeve dhe mezi njihet  

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco