Tha publikisht se burri e ka tradhtuar me të, modelja e Instagramit i kërkon falje bashkëshortes së Adam Levine

Tha publikisht se burri e ka tradhtuar me të, modelja e Instagramit i kërkon falje bashkëshortes së Adam Levine

09:53, 21/09/2022

Modelja e Instagramit Sumner Stroh i ka kërkuar ndjesë publike Behati Prinsloo-s pasi deklaroi publikisht se ka pasur një lidhje me bashkëshortin e saj, Adam Levine.

Stroh tha në një video të TikTok të hënën se “e kupton plotësisht” se ajo “nuk është viktimë” në situatë.

“Nuk jam unë ajo që lëndohet në këtë. Është Behati dhe fëmijët e saj. Dhe për këtë, më vjen shumë keq” tha Stroh, duke iu referuar vajzave të yllit, Dusty, 5 dhe Gio, 4 vjeç.

Nga ana tjetër, Levine, në reagimin e tij,  pranoi se “kapërceu limitin” me Stroh dhe mori “përgjegjësinë e plotë” për veprimet e tij, megjithëse ai mohoi të ketë tradhtuar gruan e tij 34-vjeçare.

“Kam përdorur gjykim të dobët duke folur me dikë tjetër përveç gruas sime në çdo lloj mënyre flirtuese,” shkroi ai në Instagram Story. “Në disa raste u bë e papërshtatshme; Unë e kam adresuar këtë dhe kam ndërmarrë hapa proaktivë për ta korrigjuar këtë me familjen time. Gruaja ime dhe familja ime janë gjithçka që më intereson në këtë botë. Të isha kaq naiv dhe aq budalla sa të rrezikoja të vetmen gjë që ka vërtet rëndësi për mua ishte gabimi më i madh që mund të bëja ndonjëherë. Nuk do ta bëj më kurrë.”

Në seksionin e komenteve të videos së Stroh, përdoruesit e TikTok e akuzuan atë se “e kishte lënë pas dore” faljen e saj ndaj Prinsloo.

Më herët në rrjetet sociale, Stroh pretendoi se kishte përshtypjen se martesa e frontmanit të Maroon 5 kishte përfunduar kur filloi komunikimi mes tyre.

“Besova se ata po e mbanin të heshtur [ndarjen e tyre] për të shmangur shtypin negativ. Në retrospektivë, do të doja të kisha vënë në dyshim gjërat më shumë. Do të doja të mos isha kaq naive, por të qenit naiv nuk është një justifikim për atë që bëra dhe rolin që luajta në këtë”- pretendoi ajo.

Ajo shtoi, “Sapo e kuptova [se ai ishte ende me gruan e tij], i kisha ndërprerë gjërat me të.”

Në videon e saj fillestare, e cila ka mbledhur më shumë se 15 milionë shikime, Stroh pretendoi se ajo kishte një lidhje me Levine dhe ndihej e “shfrytëzuar” prej tij.

Ajo vazhdoi të pretendonte për Page Six se mashtrimi filloi “vitin e kaluar” kur ajo “mbaroi kolegjin”, duke vënë në dukje se ajo nuk ka folur me ish-trajnerin e “The Voice” “për muaj” që nga afera e tyre e pretenduar “fizike”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco