Vazhdon komunikimi i Ledrit me fanse në koncerte, kësaj radhe ai vjen me komplimente

Vazhdon komunikimi i Ledrit me fanse në koncerte, kësaj radhe ai vjen me komplimente

18:58, 19/08/2022

Artisti shqiptar, Ledri Vula mbetët mjaft i kërkuar në koncerte dhe mbrëmje muzikore edhe këtë sezon.

Ai numëron koncerte të shumta brenda dhe jashtë vendit.

E bisedat me fanse gjatë performancave në këto koncerte po e karakterizojnë këtë sezon.

Së fundmi viral në rrjete sociale është bërë një bashkëbisedim i tij me një fanse ku ndër tjerash ai iu drejtuar me fjalët ‘Blerinë, nice po dokesh sonte”. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco