Fejohet personazhi i rrjeteve sociale, Miran Ramadani

Fejohet personazhi i rrjeteve sociale, Miran Ramadani

15:25, 19/08/2022

Miran Ramadani i njohur në publik si komedian i ka dhënë fund beqarisë.

Këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi në rrjetin social Instagram.

“Unë dhe e fejuara”, ishte mbishkrimi i tij në fotografi.

Rikujtojmë se Mirani është bërë i njohur nga video-incizimet e tij të cilat kanë natyrë ironizuese e komike.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco