'Eh të mos kisha pasur të dashur…'! Si do reagojë Sarah pas deklaratës së PM?

'Eh të mos kisha pasur të dashur…'! Si do reagojë Sarah pas deklaratës së PM?

12:17, 19/08/2022

Blogerja Sarah Berisha dhe Dj PM janë një nga çiftet më të dashur që pas daljes nga “Big Brother VIP Albania”.

Image

Ata postojnë herë pas here video dhe foto së bashku.

Image

Mirëpo, së fundmi Dj PM ka publikuar një story në Instagram ku bën me dije se rreth 70% e personave që ndjekin profilin e tij në rrjet social janë femra.

“Eh të mos kisha pasur të dashur”, ka shkruar ai me shaka.

Image

Mirëpo, Sarah nuk ka bërë asnjë reagim deri më tani.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco