Ju kujtohet vajza e Zhades, ja si duket sot ajo

Ju kujtohet vajza e Zhades, ja si duket sot ajo

08:21, 13/08/2022

Seriali, Kloni, padyshim ka qenë dhe do të mbetet njëra nga më të shikuarat ndër vite.

Ani pse për herë të parë është transmetuar në Brazil, jehonë të madhe pati edhe në vendin tonë.
Tema e klonimit që u trajtua dhe diferenca e madhe mes kulturave dhe zakoneve e bëri atë shumë të veçantë për audiencën e gjerë.
E njëra nga personazhet me të dashura padyshim ishte vajza e Zhades, Kadija, ajo me kalimin e viteve ka ndryshuar dhe sot duket komplet ndryshe, ajo sot është një super femër.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco