Elinel dhe Samanta sjellin 'Chocolino'

Elinel dhe Samanta sjellin 'Chocolino'

17:06, 12/08/2022

Këngëtarja e njohur shqiptare Samanta Karavella dhe reperi Elinel kanë bashkuar forcat për një bashkëpunim.

Ata sapo kanë publikuar këngën e tyre më të re me titull “Chocolino”.

Kënga është ritmike e zhanrit R&B, e cila është punuar nga producenti Rzon në muzikë dhe orkestrim.

 

Ndërkohë për vargjet e tekstit është kujdesr vet reperi Elinel.

Kënga është viauzlizuar edhe me një klip, xhirimet e të cilti janë kryer në Shqipëri nga produksioni Smart Motion.

Samanta përndryshe është e njohur për bashkëpunimet e saj të shumta me reperët nga Kosova dhe ky është bashkëpunimi i saj i dytë me Elinelin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco