Graniti kapet mat, kush është vajza në pishinë me ish-banorin e BB

Graniti kapet mat, kush është vajza në pishinë me ish-banorin e BB

10:21, 11/08/2022

Granit Cana pas daljes nga “Big Brother VIP” nuk është vetëm dhe këtë e ka pranuar publikisht edhe nëpër intervista.

 

Ish-banori i “Big Brother VIP” është kapur mat nga Prive.al tek së fundmi.

 

Në pamjet e siguruara ai shihet duke shkëmbyer momente pasionante me një zeshkane. Të dy, shijojnë ditët me diell dhe temperaturat e larta në një prej pishinave të hoteleve të kryeqytetit.

 

Ndonëse ambient më privat Graniti dhe vajza misterioze duket të jenë të pandarë nga njëri-tjetri, pavarësisht personave të pranishëm.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco